Jaro plné barev - tato móda je in

Jarní trendy 2014

Zima je snad už na ústupu a tak se konečně budeme moct obléknout do zajímavých a veselých barev. Komu z nás by se líbilo pořád nosit jen tmavé a smutné barvy, které jsou charakteristické pro zimní období? Letošní jaro bude plné barev. Každá z nás si zaručeně vybere ty pravé barevné odstíny. Nemusí to být extravagantní neonové a metalické odstíny, ale i něžné pastelové barvy nebo černobílá klasika. Záleží je na vás.

Jemné a romantické pastelové barvy

Pastelové barvy se dostaly do módy již minulý rok a tento trend rozhodně není ani letos na ústupu. Jemně růžová, zelená, oranžová, modrá i červená nachází své místo v jarních kolekcích snad všech značek. Stačí si jen vybrat daný trendy kousek oblečení a ten pak vhodně kombinovat. Můžete si pořídit takřka všechno, stejně jako módní doplňky v pastelových barvách.

Extravagantní neonové odstíny

Pokud vám pastelové barvy připadají trochu nudné, tak to vůbec nevadí. Můžete se obléknout do extravagantní neonové barvy. Odvážné neonové odstíny nenalézají své místo jen na oblečení a doplňcích, ale také si můžete nalakovat nehty neonovým lakem. A co teprve v létě na pláži, kde zazáříte v neonových plavkách? Tyto odstíny působí skvěle na dívkách a ženách, které si opravdu věří. Více o neonech zde.

Barvy s nádechem kovu

Další variantou, kterou si můžete obléct, jsou metalické odstíny. Oblečení, které má kovový nádech se nehodí jen na diskotéky, ale chybu neuděláte, když půjdete s nimi do školy či práce. I když se jedná o barvy odvážné, tak metalické barvy vás dost rozzáří. Můžete si koupit jak oblečení, tak i doplňky. Podívejte se na více informací tady.

Klasika černá a bílá

Co říkáte na nestárnoucí klasiku v podobě bílé a černé? Letos navíc tyto barvy vystupují pěkně na výsluní. A to nejen v nejnovějších trendech - geometrických vzorech, ale také i při klasickém elegantním oblečení. Když jsem u těch geometrický vzorů, tak se do módy dostávají proužky, puntíky, kostky,... Černé obrazce na bílé nebo naopak vypadají úchvatně.

Vy už jste si vybrala, jaký trend budete letos preferovat?

Móda jaro - H&M

Foto: HM.com

Jarní móda vás přesvědčí ke koupi
Kožené kalhoty jsou in
Trendy jarní bundy
Móda jaro 2014


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.