Móda podzim zima 2012

Obuv Deichmann

3.10.2012
Tak nám začal už podzim a určitě přemýšlíte, čím byste mohla oživit váš šatník. Letos je módu rozhodně z čeho vybírat. Módní trendy jsou dost obsáhlé, takže si každá dívka i žena rozhodně vybere. Stačí se jen podívat na pár kousků a módních tipů.

Barevná móda všude okolo nás

Móda na podzim a zimu by určitě neměla být studená. Zvolte teplé barvy vašeho oblečení. Barevné kalhoty nebo naopak barevnou blůzu či halenku. Nikdy nekombinujte barevný spodek a vršek, vypadalo by to jako v cirkusu. Vyzkoušejte černou bundy, růžové kalhoty a černobílou halenku - outfit, kterým určitě zaujmete.

Vzory a květiny jsou in

Nelíbí se vám nudné jednobarevné oblečení? Zpestřete svůj šatník módou se vzory a květinami. Krásně vyzdobené šaty květy či vzory koupíte v obchodech Lindex (skvělé propojení s Missoni), H&M a v dalších. Na toto výrazné módní oblečení je potřeba i větší sebevědomí, protože tuto extravaganci musíte umět nosit.

I černá barva je v kurzu v roce 2012

Letos určitě nezapomínejte na trendy černou - černé bundy či kabáty, tmavé kalhoty a halenky doplněné černou barvou. To je jen několik tipů na modní oblečení s černou barvou. Navíc se černá skvěle doplňuje s výrazným vzorem jako jsou puntíky, obrazce, kostky a květinami.

Zimní bunda je v zimě důležitou částí

Zimní bundy neplní svou funkci je z hlediska zahřívacího, ale z módního. Vyberte si skvělou trendy bundu nebo kabát. Co říkáte na krásně vypasovaný delší svršek ke kolenům v klasických barvách nebo naopak krátkou barevnou bundu k zadku v lesklé či matné variantě? Důležitá je jak funkčnost, tak i vzhled.

Boty na zimu 2012

Co si letos nazujete na zimu? Vyberete si zimní kozačky, kotníkové boty, sněhule nebo klínovou obuv? Čekají na vás krásné boty v barvách černé a odstínech hnědé, které jsou někdy doplněné výraznou barvou nebo kožešinou. Určitě si vyberete.

Co si letos na podzim a zimu koupíte?

Kalhoty H&M

Móda Lindex

Foto: deichmann.com, lindex.com, hm.com
Podívejte se na:
Zimní boty 2012
Zimní kabáty 2012 jsou trendy
Zimní bundy 2012


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.