Zimní kabáty 2012

Kabáty C&A

19.9.2012
Zima už se blíží a ve vašem šatníku stále nejsou patrné změny? Připravte se na skvělé vychytávky a vyberte si to, co vás pořádně zahřeje a zároveň v čem budete vypadat fantasticky a módně. Můžete si vybrat třeba zimní kabáty 2012.

V hlavní roli páskování

Na řadu přicházejí teplé bundy a především zimní kabáty, jež změnily styl a potřebný vzhled. Móda vyjde vstříc delším kabátkům a to v nejrůznější smršti barev, avšak s malou inovací pásků. Dejte pozor, všem ženám delší kabáty nesluší, a proto byste se měly rozhodnout podle typu vaší postavy.

Pásky budou letošní zimu hrát prim a to z důvodu zvýraznění ženských předností. Mužskému okolí tak dáte na obdiv váš útlý pas. Pásky nezapomenou však také opticky prodloužit krk a zdůraznit ladné křivky vašich boků.

V letošním roce budou v módě především ty věci, jež budou zdůrazněné doplňky ve formě opasků, cvočků, barevných zapínání, přívěsků a podobně.

Zavinovací zimní kabáty vkročí na scénu

Menší novinkou budou zavinovací kabáty, které se kolem vašeho těla doslova ovinou a budou rovněž zvýrazňovačem ženské krásy a smyslnosti. Zvolte ten zimní kabát, který zkrášlí vaše proporce a také vám bude barevně ladit s tónem barvy vlasů a vašich zraků.

Paletka barev jako od malíře i u zimních kabátů

Určitě vás nadchne pestrá přítomnost barev u zimních kabátů, které doslova čiší životem. Paleta tónů v tomto roce zabrousí do oranžové, tmavě červené, zelené a modré. Samozřejmě také nebudou chybět všechny neutrální odstíny, kterými jsou béžová, šedá či elegantní černá.

Vyrazte na pořádné nákupy a nenechejte se zimou překvapit. Buďte v pohotovosti a udělejte krok dopředu, zima přijde neohlášeně a velmi rychle.

Zimní kabáty C&A

Zimní kabátky Lindex

Foto: c-and-a.com, lindex.com.

Podívejte se také na:
Boty na podzim 2012
Peplum styl je in!
Podzimní kozačky 2012


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.