Zimní bundy 2022 - nejnovější trendy

Zimní bundy

Už nám pomalu zima klepe na dveře. A se zimou souvisí i nové zimní oblečení. Stačí jen zmínit zimní boty, bundy, kabáty, k tomu je nutné si pořídit i svetr, halenky s dlouhým rukávem, šátky, čepice, atp. Teď se ale podíváme na nejnovější trendy na rok 2022 u zimních bund. Obchody jsou už novými trendy zaplněné. Jaké budou zimní bundy 2022?

Dámské bundy s kožešinovým límcem

Kožešinový límec vás rozzáří, pokud budete mít bundu klasické barvy (černá, hnědá, bílá). Vyberte si bundu s takovým límcem, který k vám bude perfektně sedět. Zimní bunda ke kolenům nebo pod ně, která je doplněna límcem, vypadá velmi elegantně.

Lesklé barevné zimní bundy 2022

Chcete vypadat v zimě zajímavě? Zvolte lesklou bundu. V obchodech (například v Lindexu) naleznete lesklé zimní bundy, které jsou pěkně barevné. Zazáříte tak, když bude sněžit nebo již bude nasněženo. Barevné bundy jsou skvělým řešením pro ty, které chtějí být trendy.

Dlouhé bundy patří k zimě

Dlouhé zimní bundy jsou nestárnoucí klasika. Bundy můžete zvolit dlouhé až ke kolenům nebo klidně i pod ně. Teplá zimní bunda je k nezaplacení obzvláště, když letos má být velmi studená zima. Pokud se podíváte na nabídku obchodů, tak naleznete tam jak vypasované, tak i nevypasované prošívané bundy.

Foto: different.cz, orsay.com

Podívejte se také na:
Podzimní kozačky
Móda podzim
Podzimní boty
Podzimní kabáty


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.