Zimní bundy 2012

Zimní bundy Lindex


14.9.2012
Už nám pomalu zima klepe na dveře. A se zimou souvisí i nové zimní oblečení. Stačí jen zmínit zimní boty, bundy, kabáty, k tomu je nutné si pořídit i svetr, halenky s dlouhým rukávem, šátky, čepice, atp. Teď se ale podíváme na nejnovější trendy na rok 2012 u zimních bund. Obchody jsou už novými trendy zaplněné. Jaké budou zimní bundy 2012?

Dámské bundy s kožešinovým límcem

Kožešinový límec vás rozzáří, pokud budete mít bundu klasické barvy (černá, hnědá, bílá). Vyberte si bundu s takovým límcem, který k vám bude perfektně sedět. Zimní bunda ke kolenům nebo pod ně, která je doplněna límcem, vypadá velmi elegantně.

Lesklé barevné zimní bundy 2012

Chcete vypadat v zimě zajímavě? Zvolte lesklou bundu. V obchodech (například v Lindexu) naleznete lesklé zimní bundy, které jsou pěkně barevné. Zazáříte tak, když bude sněžit nebo již bude nasněženo. Barevné bundy jsou skvělým řešením pro ty, které chtějí být trendy.

Dlouhé bundy patří k zimě

Dlouhé zimní bundy jsou nestárnoucí klasika. Bundy můžete zvolit dlouhé až ke kolenům nebo klidně i pod ně. Teplá zimní bunda je k nezaplacení obzvláště, když letos má být velmi studená zima. Pokud se podíváte na nabídku obchodů, tak naleznete tam jak vypasované, tak i nevypasované prošívané bundy.

Bundy H&M

Foto: lindex.com, hm.com

Podívejte se také na:
Podzimní kozačky 2012
Móda podzim 2012
Podzimní boty 2012
Podzimní kabáty 2012


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.