Zimní boty 2012

Zimní boty Deichmann

25.9.2012
Zima se pomalu a jistě blíží, proto byste se měla seznámit s trendy, které se zimní nadvládou vstoupí do popředí. Vklouzněte do obuvi podle nejnovějších trendů roku 2012 a mějte na svých nohou to, co se právě nosí. Jaké si koupíte zimní boty?

Nebojte se i trochu experimentovat!

Potřebujete vědět, v čem si budete moci letos vyjít ven? Pořiďte si i vy ty nejnovější trendy letošní zimy. Těšit se můžete na boty ve stylu kožešiny a teplých podšívek. Ostatně bez pravé a chundelaté kožešiny, by to vlastně ani nešlo. Staronovým hitem budou také kotníčkové boty na klínovém podpatku. Vypadají elegantně a zároveň jsou tyto stabilní a pohodlné. Očekávejte tóny hnědé, šedé, ale i černé. Oproti loňskému roku přibude šněrování, manžety či přezky.

Zimní boty á la pohorky se nosí v roce 2012

Dalším z módních hitů této zimy budou zimní boty podobné pohorkám. Většina z nich jsou pevné kozačky, které přejaly několik prvků z typicky horské obuvi. Můžete u nich vidět profilovanou a protiskluzovou podešev s plochým nebo středně vysokým podpatkem. Určitě vás dostane zapínání v podobě háčků.

Nezapomeňte ani na zimní kozačky

Příčku oblíbenosti u žen obsadily i klasické lodičky v zimních podobách, které v letošním roce budou přikrášleny mašlí. Do zimní módy se opět dostanou jezdecké kozačky s westernovým vzhledem. U jezdeckých kozaček můžete očekávat měkkou kůži z příjemného materiálu, který vám nabídnou variace v odstínech hnědé a černé.

Ať si vyberete zimní obuv jakéhokoliv druhu, nezapomínejte na její využití. Zda-li boty budete potřebovat na menší vzdálenosti nebo v nich strávíte většinu dne. Nenechejte se zlákat tím, jaké zimní boty nosí všichni, ale tím, co pro vás bude nejpohodlnější řešení.

Zimní obuv

Foto: deichmann.com.

Podívejte se také na:
Zimní kabáty 2012 jsou trendy
Zimní bundy 2012
Boty na podzim 2012
Peplum styl je in!


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.