Módní trendy 2012

Dámské košile H&M

Jak to vypadá v roce 2012 s módními trendy? Co bude in? Podívejte se na krátký přehled těch největších trendů. Móda v roce 2012 bude barevná. Pastelové barvy a výrazné vzory - tak bude vypadat celý rok. Oblíbené budou kabátky, košile, blůzy, skinny kalhoty, baleríny,… Letošní trendy móda bude prostě skvělá.

Dámská saka 2012

Významným kouskem módního oblečení na rok 2012 jsou dámská saka. Dámská saka a sáčka v pastelových barvách a v barvách různých odstínů šedé a tmavě modré naleznete ve vašich obchodech. Pokud si na saka netroufnete, zvolte klasickou džinovou nebo plátěnou bundu.

Pánské prvky v dámské módě

Pánská móda dále proniká i do dámské módy. Stačí jen připomenout košile, které se stávají v posledních letech in. Letos navíc budou i dámské mokasíny a sáčka. Mokasíny by měly být originální a bez podpatku nebo s podpatkem. K nim si oblékněte džíny, košili nebo blůzu a sáčka. Uvolněný a elegantní styl, díky kterému vynikne vaše ženskost.

Letní šaty

Letos bude na výběr z mnoha stylů a tak si můžete vybrat šaty, které se vám jen zlíbí. Oblíbené jednobarevné šaty, šaty s květinovým vzorem nebo s ornamenty. Také můžete zvolit šaty s krajkou.

Skinny kalhoty v pastelových barvách jsou nutností

Také nezapomeňte na skinny kalhoty v různých pastelových barvách. Odstíny růžové, červené, modré i žlutý budou frčet. Také super skinny džíny v odstínech modré nebo v již zmiňovaných pastelových barvách.

Barvy, barvy a zase barvy!

Rok 2012 bude prostě barevný. Trendy oblečení v pastelových barvách, oblečení s květinovými vzory, obrazci a ornamenty. Tak se dá charakterizovat tento rok.

Dámské šaty H&M

Kalhoty Lindex

Foto: hm.com, lindex.com.
Podívejte se na:
Legíny
Plavky 2012
Tylová sukně


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.