Stylové boty Tamaris na jaro a léto 2013

Jarní a letní boty

boty jaro léto

27.3.2013
Tamaris je německá značka, která nevyrábí pouze boty, ale i kabelky, tašky a další doplňky. Tamaris se vyznačuje originalitou, nápadivostí a kvalitou. Z velké nábídky dámských bot si vybere prostě každý. Stačí navštívit prodejnu či internetový obchod a už můžete vybírat ze zajímavých kolekcí. Aktuální kolekce na jaro a léto 2013 přináší skvělé trendy v obuvi.

Tamaris má rozdělené boty podle stylu na klasickou, trendovou a aktivní obuv. V klasické řadě naleznete např. lodičky, kozačky, baleríny či sandále, v trendové řadě boty podle nejnovějších trendů a u aktivní se jedná o boty pro volný čas. Zaručeně tak naleznete boty pro každou příležitost.

Jaké jsou trendy v jarní a letní sezóně?

Letošní rok je plný barev - neonové barvy, metalické odstíny i pastelové odstíny. Do trendů v obuvi pronikají i další módní prvky jakou jsou kostky a pruhy a výrazné ozdoby. Navíc vás potěší velký výběr bot na malém a velkém podpatku, na platformě či klínku. Nemusíte se ani bát o pátěř a klouby, protože obuv Tamaris má většinu podpatků se speciální technologií, která mírní došlap. Tyto kvalitní boty pořídíte vždy za přijatelnou cenu.

Obchody Tamaris

Města, kde prodávají boty Tamaris, naleznete například v těchto městech: Brno, Vyškov, Boskovice, Praha, Kladno, Beroun, Český Brod, Nymburk, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Písek, Jihlava, Třebíč, Pelhřimov, Pardubice, Hradec Králové, Olomouc, Kroměříž, Ostrava, Opava, Frýdek-Místek a další... V některých městech jsou i přímo prodejny Tamaris.

Líbí se vám boty značky Tamaris?

Jarní a letní obuv Tamaris

boty jaro léto

Foto: tamaris.eu
Podívejte se na:
Kovové cvočky jsou in
Jaro plné barev
Jarní boty - trendy v roce 2013


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.