Jarní boty - trendy pro tento rok

Jarní boty H&M

Už vás nebaví nosit zimní kozačky a těšíte se na jaro a na jarní boty? Víte, jaké jsou připravené kolekce na jaro v oblasti obuvi? Oproti minulému roku se trendy v této oblasti celkem výrazně změnily, podívejte se, co se přesně změnilo. Vyberte si pěknou obuv, která se postupně začíná dostávat do obchodů. Podívejte se na jarní boty za skvělé ceny.

Krásné barvy - zářivé, lesklé i neonové zdobí jarní boty v roce 2014. Skvěle vypadají boty, které mají podpatek jiné barvy. Na botkách jako doplněk můžete nalézt kamínky, mašličky nebo drobné cvočky. Určitě i vy si vyberete.

Cvočky - Baťa

Vysoké podpatky doplňují i nízké

Oblíbené vysoké podpatky už podle nejvýznamnějších módních návrhářů již nejsou dostatečně in. Právě naopak letos budou v módě nižší podpatky, midipodpatky a ploché podrážky. Oblíbené baleríny byly dříve jen okrajovou obuví, letos ale budou opravdu trendy. Naopak na lodičky s vysokým podpatkem a boty na výrazné platformě spíše zapomeňte a schovejte na dno botníku. Letos pofrčí nižší podpatky a podpatky rozumně vysoké.

Boty do špičky

Pokud se vám nelíbí zakulacená špička, tak tento rok bude pro vás pravý. Budou se nosit boty do špičky. Tento trend představili nejen světoví návrháři, ale už i některé obchody. Špička může být velmi výrazná nebo ne tak moc výrazná. Boty do špičky skvěle doplní oblečení šedesátých let. Jarní boty do špičky koupíte v běžných obchodech s obuví nebo se můžete podívat i po značkách Prada, Louis Vuitton nebo Prada.

Zajímavé barvy obuvi

Pokud už vás nudí boty klasických barev, jako jsou černá, hnědá, modrá a bílá, tak letos nebudete vědět, které boty si máte vybrat. Nejenže se do módy dostávají lesklé a neonové barvy, ale také zůstávají in i ty klasické. Můžete tak každý outfit výborně sladit. K tomu si navíc můžete vybrat z různě barevných bot, kdy podpatek, pásek i špička jsou rozdílné barvy.

Koupit si můžete lodičky, baleríny, tenisky, mokasíny, boty na platformě i sandále. Stačí jen sledovat nabídky obchodů. Brzo doplníme další fotky.

Jarní boty Deichmann

Boty od H&M

Foto: hm.com, bata.cz, deichmann.com

Podívejte se také na:
Jarní trendy na rok 2014
Proužky jsou in!
Metalická móda


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.