Tipy, jak si užít podzim

13.10.2012
S koncem léta většině lidem začínají změny nálad. Babí léto, sychravé počasí, zatažená obloha, nakupování podzimního oblečení změna hodin z letního na zimní čas. Ne každý z toho má radost. Přesto ale každé roční období má něco do sebe a kromě pouštění draka a sbírání barevných listů s našimi malými ratolestmi můžeme vymýšlet i jiné aktivity.

Pamatujte vždy na to, že prázdniny nemají jen školáci, ale i divadelní herci. Na podzim se můžete vždy těšit na nové premiéry divadelních přestavení. Fanoušci rychlých mašin se můžou rozloučit na posledních závodech se svými favority, kteří se většinou předvedou v září nebo v říjnu na svém posledním okruhu a následně se připravují na novou sezónu.

Chcete strávit víkend příjemnou procházkou a došly vám nápady, kam na výlet? Krkonošský národní park vám nabízí mnoho tras pro turistické túry, ať už se budete chtít podívat na Mumlavský vodopád, nejvyšší horu Sněžku nebo pramen Labe. Pokud jsou pro vás Krkonoše daleko, zjistěte si otevírací dobu nejbližších zámků a hradů ve vašem okolí.

Projížďka loďkou, kempování zakončené výborným burčákem také nebude nazbyt.

Mějte na paměti, že úderem září i října startují kurzy. Potřebujete si oživit cizí jazyk nebo zdokonalit ve vaší práci? Kurzy účetnictví, ekonomie, semináře obchodování, všechny úrovně cizích jazyků. Každý si přijde na své. V dnešní době se můžete zapsat i do kurzů domácích prací.

Nezapomínejte však na to nejdůležitější. S podzimem přichází i doba ochlazení a chřipková epidemie. Navštivte pravé bylinkové čajovny a užijte si chuť opravdového čaje.

Podívejte se také na:
Podzimní kozačky 2012
Móda podzim 2012
Podzimní boty 2012
Podzimní kabáty 2012


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.