Trendy jarní bundy - tipy na letošní rok

Koženkové bundy OrsayJarní bundy jsou nepostradatelným kouskem pro nejrozkvetlejší období celého roku i pro chladnější letní dny a noci. Výběr je opět velmi široký a každá z vás může zůstat ve svém stylu, ať sportovním, zarytě romantickém nebo ještě více podpořit svou přidrzlejší povahu.

Dámská sportovní bunda je skvělým tipem na jaro

Ohromným hitem, který se s příchodem jara nahrnul do obchodů, je sportovní jarní bunda, no, v trošku pozměněném stylu. Sahá minimálně pod zadek, vepředu má mnoho kapes, v pase je nutný pásek nebo šňůrka na stažení a pro ležérnější dojem nechybí kapuce. Sportovní, uvolněné, ale stále ženské.

Jarní bundy

Trenčkoty jsou hitem jara 2022

Na rozdíl od bund, které jsou na trhu vesměs novinkou, jsou trenčkoty mnohaletou stálicí s naprosto neotřesitelnou pozicí. Není se čemu divit, mají v sobě styl, vkus i potřebnou eleganci. Ani letos se nedbá na délku, k sehnání jsou modely po kolena, ale i minimalističtější kousky jen do pasu. Někdo sází na efektní zapínání a fazonku, které ho představí jako módní klasiku, jiný se vyřádí při výběru barev nebo vzorů, kde neexistují téměř žádná omezení.

Klasikou stále zůstává džínová bunda

Džínová bunda nebo vesta není zdaleka hitem letošního roku, ale ani několikaletou stálicí. Nemyslete však hned na módní kousky, které byly in před třiceti lety, s džínovinou se hodně šetří a bundy sahají maximálně do pasu, rukávy jsou většinou také zkrácené. Pokud k nim obléknete lehké dámské letní šaty, budete platit za guru letní ležérnosti.

Kožená bunda je také dobrou volbou

Hvězda módního nebe, která přes zimu nevyhasla, je lehká kožená bunda. Samozřejmě, ne každý má finance na pravou kůži, proto hlavně řetězce s běžnou konfekcí nabízí modely z koženky atp. Na vrcholu oblíbenosti jsou krátké křiváky, se spoustou zipů, upozorňující na sebe cvočky, asymetrickým střihem a všemožnými poutky.

Už víte, jakou si vyberete bundu na jarní sezónu 2022?

Jarní elegance

Jarní bundy

Foto: different, orsay.com

Móda na jaro
Nákrčník
Mango - trendy oblečení