Mango

Oblečení Mango

16.11.2012
Mango je módní značka, která vyrábí a nabízí převážně dámské oblečení. K nám se dostala teprve nedávno, i přesto se poměrně rychle stala oblíbenou a obchody se tak začínají budovat ve více městech.

Trocha historie značky

Firma Mango byla založena dvěma bratry (Isak a Nachman Andic), kteří v dětství emigrovali z Turecka do Španělska a díky této společnosti se zařadili mezi nejbohatší lidi Španělska. Mango má více než tisíc obchodů nejen v Evropě, ale také v Austrálii, Asii a Severní Americe. Její továrny můžeme najít téměř po celém světě, sídlo se nachází v Barceloně.

Co vám nabídnou obchody Mango?

Mango nabízí hlavně oblečení pro ženy, v některých obchodech ale nalezneme i pánskou sekci. V každé kolekci najdete nejnovější trendy, ať už se jedná o jakýkoliv druh oděvu. V nabídce najdeme také boty, převážně na podpatku, můžeme ale najít i baleríny, botasky nebo kozačky na zimu. Dále nabízí doplňky jako kabelky, šperky, pásky, hodinky, sluneční brýle, klobouky i deštníky. V některých obchodech najdeme také parfémy. Nechybí ani outlet.

Kate Moss tváří Mango

Kate Moss je tváří značky Mango a jejich skvělého oblečení letošní sezónu. Podívejte se do obchodů, co si pro vás všechno Mango připravilo. Jedná se o super trendy, které by neměly chybět ve vašem šatníku.

Kde nakupovat Mango oblečení?

Mango má své vlastní kamenné obchody, kolekce můžete ale najít i jako součást jiných obchodů, např. Primossa nebo Details. U nás se prodejny nachází prozatím v těchto městech: Praha, Brno, Ostrava. Mango má také velmi propracované internetové stránky, kde se můžete proklikat na oficiální obchod. Na stránkách i e-shopu si můžete navolit zemi. Informace zůstanou anglicky, objeví se ale přepočet na státní měnu.

Mango má také své facebookové stránky s tipy na nákup, kde má více než čtyři a půl milionu fanoušků. Samostatné stránky mají také kolekce Manga či Mango Jobs, kde přináší informace o pracovních příležitostech. Dále firmu najdeme na Twitteru, YouTube a dalších.

Nachází se ve vašem šatníku nějaký kousek od značky Mango? Nebo chystáte se koupit toto oblečení?

Trendy Mango

Foto: mango.com

Terranova oblečení
Alpine Pro
Pietro Filipi
Converse - trendy móda pro mladé


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.