Trendy kabelky 2013

Kabelky Lindex

14.1.2013
Bez kabelky se snad žádná žena neobejde nebo snad ano? Co říkáte na to, že byste si pořídila další kabelku do sbírky. Nové trendy se nevyhýbají ani těmto doplňkům. Ať už si vyberete kabelku z umělé nebo pravé kůže, vybírejte podle požadovaného počtu kapes, nastavitelnosti nebo délky uch, barvy a celkového dojmu.

Hezké kabelky z umělé kůže

Nejčastěji dostupné kabelky jsou ty, které jsou vyrobeny z umělé kůže. Jejich hlavní výhodou je cena, jež je dostupná pro všechny. Právě z toho důvodu je jich i velmi velký výběr různých typů a barev. Stačí se zajít podívat do obchodů s kabelkami, do e-shopů nebo do obchodů s módou. Zaručeně tam naleznete kabelky, která se vám bude líbit.

Nebo raději chcete kabelky z pravé kůže

Kožené kabelky různých značek často na rozdíl kabelek z koženky vydrží delší dobu a stojí také o trošku více. Elegantní a luxusní kabelky z kůže koupíte nejen v internetových obchodech, ale i v obchodech luxusních značek. Stačí připomenout krásné kabelky od Louis Vuitton nebo Gianni Conti. V roce 2013 budou na vás v obchodech čekat kabelky podle nejnovějších trendů a požadavků žen.

Do módy se dostávají cvočky

Nejen u oblečení, ale i u nejrůznějších doplňků jsou v módě cvočky. Možná jste si všimli cvočků a cvoků u bund, peněženek nebo kalhot, setkáte se s nimi i u kabelek. Cvočky dodají kabelkám šmrnc a určitě se vám zalíbí. Stříbrné a zlaté cvoky na doplňcích (hlavně černých) vypadají skvěle. Stačí, když se zajdete podívat do vašich oblíbených obchodů.

Kabelky Lindex s cvoky

Foto: lindex.com
Podívejte se na:
Roxy kabelky
Converse tašky
Kabelky a psaníčka


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.