Vyrazte na nákupy nového oblečení

moda28.1.2013
Zima se nás pořád drží zuby nehty, ale co nevidět tady máme jaro a s ním i nákupy nového oblečení. Určitě se na ně také moc těšíte. Obchody se pomaloučku začínají plnit novými kolekcemi a vy si již brzo budete moct vybrat něco z nových trendů. Ale zatím to ještě chvíli potrvá. Pokud se vám nechce chodit po obchodech a čekat na nové kolekce, tak se podívejte na internet. Tam je totiž z čeho vybírat.

Oblíbené výprodeje známých značek

Právě z důvodu, že obchody nejsou zatím novou módou ještě naplněny, můžete si ulovit nějaký módní kousek s velkou slevou. Tak jako tomu bývá před každou novou sezónní kolekcí. Podívejte se na výprodej oblečení, kde na vás čekají opravdu velmi výrazné slevy značek Guess, Tommy Hilfiger, Puma, Envy a dalších.

Nezapomínejte ani na doplňky

Doplňky jsou důležitou součástí každého outfitu. Chybí vám další kabelka nebo taška do sbírky? Co říkáte na tašku přes rameno modré, černé nebo khaki barvy? Tu můžete doplnit hodinkami s výrazným ciferníkem a náhrdelníkem nebo náramkem. Tyto překrásné kousky vám taktéž nabídne Zapakatel.cz, jak jinak než s dobrou cenou.

Móda plná extravagantních prvků

Letošní móda bude jistě velmi zajímavá, ale ne každému jsou po chuti kostky, puntíky, peplum nebo vzory zvířat, květin či galaxie. Pokud budete chtít oblečení prokládat klasikou pro volný čas bez těchto někdy až extravagantních vzorů, tak si určitě zamilujete značku Guess nebo Calvin Klein. Tyto značky dbají na svůj styl a vracející se extravaganci se záměrně vyhýbají.

Nové i starší trendy jsou neustále in. Stačí se podívat do módních katalogů, kde si mnoho kousků zamilujete, ale zároveň nad mnoha ohrnete nosem. Některé styly oblečení jsou nezasažené zmíněnou extravagancí a pokud se cítíte spíše jako šedá myška, která by se necítila dobře s legínami s leopardími nebo galaxy vzory, tak po zmiňovaném značkovém oblečení sáhnete všemi deseti.

Foto: tommy.com

Móda jaro 2013
Nákrčník
Mango - trendy oblečení