Zimní kabáty 2022/2023

Zimní kabáty patří mezi nejoblíbenější zimní oblečení. Zimní kabát je elegantní a podtrhne kouzlo každé ženy. Hodí se ke kalhotám, sukni i k šatům. Ke kabátu si vezměte kozačky a můžete vyrazit do zasněženého města. Důležité však je vybrat si správný model a barvu kabátu. Moderní bavlněné kabáty vás zahřejí i ve velkých mrazech.

Jakou barvu zimního kabátu byste měla zvolit? Zvolte takovou barvu, ve které se budete cítit dobře. Na výběr je od klasické černé, hnědě, šedé, až po červenou, modrou nebo fialovou. Také je nutné, aby vám barva kabátu slušela a vypadala jste v ní dobře. Nutné je brát v potaz barvu pleti a vlasů. Podívejte se na zimní kabáty 2020 na fotkách.

Také je nutné zvolit správnou délku kabátu. Nejčastěji v obchodech uvidíte kabáty nad kolena. Ovšem můžete si vybrat i zimní kabáty, které sahají až k lýtkům nebo naopak jen pod zadek.

Dámské kabáty jsou velmi oblíbené, proto by měla snad každá žena vlastnit alespoň jeden. Můžete si ho vzít všude tam, kde není zrovna nejvhodnější si vzít bundu. Nebo nemusíte vůbec nosit zimní bundu, ale prostě jen nosit zimní kabáty.

V sezóně zima 2022/2023 budou in kabáty, které vidíte nejen tady na fotkách. Samozřejmě, že se jedná jen o výběr z několika obchodů, pokud chcete vidět i další, tak neváhejte a navštivte vaše oblíbené obchody.

Foto: different.cz, orsay.com, zoot.cz

Podívejte se také na:
Móda podzim zima
Podzimní bundy
Podzimní boty
Zimní vesty
Zimní móda