Móda jaro léto - letošní trendy z obchodů

Móda 2014 - H&M

Podívejte se na nejnovější trendy, které letos potkáte v obchodech. Co si pro vás připravili návrháři na jaro a léto? Budete možná překvapená, protože se při výběru módy rozhodně nebudete nudit. Každá si zaručeně vybere z různých stylů, které jsou letos. Móda letos opravdu ukázala, že je z čeho vybírat.

Neonové barvy jsou trendem číslo jedna

Tak jako loni byly in pastelové barvy, tak letos na scénu vstupují neonové barvy. Trička, topy, kalhoty i plavky v neonových barvách budou přes jaro i léto hitem číslo jedna. Ať si vyberete jakýkoliv kousek oblečení nebo doplněk, tak vězte, že vás krásně rozsvítí. Nemusí to být přitom jen křiklavě neonová, ale i jen trošku. Nezapomeňte, že moc kombinovat se nevyplácí.

Neonová móda H&MMetalové oblečení je zase v módě

Dalším trendem, který letos bude v módě, je určitě metalové oblečení. Jedná se o oblečení, které má kovový nádech. Může to být zlatavá, stříbrná nebo měděná barva, kterou naleznete nejen na oděvech, ale i na doplňcích. Také může bát jen část oblečení s tímto lesklým metalickým odstínem. Při správné kombinaci budete vypadat zaručeně trendy.

Móda MangoKovové ozdoby na oblečení a doplňcích

Určitě jste si kolem sebe všimla, že snad všude vidíte kovové ozdoby. Jedná se o cvočky, pyramidky, nýty, hroty, knoflíky,... Ty najdete na oblečení a na doplňcích. Díky nim bude vypadat váš outfit zatraceně trendy. Vyberte si bundu, kalhoty, boty, opasek, peněženku nebo kabelku, které je skvěle doladí.

Zara - kovové ozdůbky

cvočky nýty hroty

Pruhy všude, kam se podíváte

Pruhy a proužky se opět vrací do módy a letos bude ve velkém stylu. Vertikální i horizontální proužky najdete na šatech, kalhotách, sukních i blůzách. Navíc pruhy mohou být širší i tenčí. Pokud vás zajímá, která se bude nosit barva u proužkovaného oblečení, tak to bude převážně černobílá kombinace. Občas narazíte i na veselou červenou nebo studenou modrou.

Proužky od H&MPeplum a vlnky na oblečení

Minulý rok začaly nosit vlnky a peplum celebrity a teď je naleznete v nabídce i u našich módních řetězců. Pokud na to máte postavu, tak se nebojte peplum sukně, šatů, halenek... Peplum nebo zvlněné oblečení zvýrazní vaši štíhlou postavu.

MangoKostky ani puntíky nesmí zůstat pozadu

Pokud se vám proužky nelíbí, tak co říkáte na kostky či puntíky? Ty budou taktéž v módě. Kostky i puntíky vyniknou na jednobarevném podkladu. Nemusí to být jen bílá, ale i světlá či naopak tmavá. Kostky jsou v módě už delší dobu a to hlavně na košilích, letos to ale nebudou moc pestrobarevné kostky, nýbrž dvoubarevné.

Vzory orientu, květin i egyptský a aztécký nádech

Pokud nejste zastánkyně geometrických tvarů, to vůbec nevadí. Můžete si vybrat z různých zajímavých vzorů. Letos budou in zajímavé vzory, které budou inspirovány orientem, egyptskými a aztéckými motivy. Koupit s takovými originální vzory můžete šortky, legíny i letní a jarní šaty. Nezapomíná se ani na motivy květů a krajiny.

Oblíbená a módní zelená

Pokud chcete vědět, jaká barva je hitem jarní a letní sezóny, tak tou je určitě zelená. Nejedná se jen khaki, ale i neonově zelená nebo pastelově zelená. Pokud máte ráda barvu trávy a lesů, budete ve svém živlu.

Další fotky brzy doplníme. Líbí se vám trendy letošního roku?

Foto: hm.com, mango.com
Podívejte se na:
Jaro plné barev
Bonprix jaro léto
Jarní boty - letošní trendy


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.