Alpine Pro

7.11.2012
Alpine Pro je velmi oblíbená česká značka, která nabízí oblečení pro outdoor a sport. Její obliba rychle stoupá a značka se neustále rozšiřuje i do dalších zemí. Objevuje se především v zemích Evropy, její výrobky ale můžete najít i v Austrálii.

Co Alpine Pro prodává?

Obchody Alpine Pro nabízejí velké množství oblečení do každého počasí. V letních kolekcích najdeme tílka, kraťasy i sukně. V zimních jsou k dispozici kalhoty, mikiny či zimní bundy. Vše je vyráběno z velice kvalitních, do tepla prodyšných a do zimy nepromokavých, materiálů. Kromě tohoto oblečení můžete také pořídit funkční prádlo a doplňky. Kolekce obsahují velkou nabídku různých druhů batohů a tašek, nejen na běžné nošení, ale i do extrémnějších podmínek. Dále pak praktické peněženky, sportovní brýle, šály a šátky. Neopomnělo se ani na boty, podle aktuální sezóny nalezneme sandále a žabky či nepromokavé botasky i sněhule.

Kde můžeme věci Alpine Pro koupit?

Firma Alpine Pro u nás má nejen vlastní kamenné obchody (formou frančízy), ale i distribuje své produkty do jiných obchodních řetězců, jako např. Sportisimo, Globus nebo obchody se sportovním oblečením, které se dnes nachází téměř v každém městě, výrobky jsou tedy dobře přístupné. Po skončení každé sezóny se v obchodech objevuje výprodej s velkými slevami na zbývající oblečení.

Katalog a e-shop

Na oficiálních stránkách se nachází katalog se všemi nabízenými produkty v aktuální kolekci, kde se můžete přihlásit k odběru novinek. Alpine Pro se stala oficiálním partnerem českých sportovců na Olympijských hrách 2012 v Londýně, pro které navrhla kolekci oblečení. Ta je nyní k dispozici pro každého nejen v kamenných prodejnách, ale i ve speciálně pro ni vytvořeném e-shopu. Alpine Pro má také své facebookové stránky, kde se můžete zapojit do soutěží o zájezdy, slevové poukázky a další zajímavé ceny.

Foto: alpinepro.cz

Podívejte se také na:
Converse - trendy móda pro mladé
Značka F&F
Esprit
Rieker


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.