Legíny pro vaše dlouhé nožky

Dámské legíny

legínyLegíny patří mezi oblíbené kousky dámského šatníku, protože se hodí snad ke každému kousku oblečení. Můžete si je obléct do práce, na procházky, do školy i doma. Skvělé trendy legíny se určitě u nikoho neztratí. Patří mezi nejoblíbenější kousky na jaře a v létě. Zvolit můžete jednobarevné nebo se vzory. Vzory jsou velmi zajímavé, jak se můžete sama přesvědčit dále v článku.

Legíny se vzory

Legíny se vzory jsou v letošním roce oblíbené. Tak jako ostatní oblečení, tak i legíny budou in právě vzorované. Různé malé i velké vzory budou letos trendy. A vzory nebudou vůbec nudné, ale některé budou velmi originální. Vyberte si svůj oblíbený vzor - vzory květin, kůže, zvířat, svalů, džínoviny,… Je doopravdy z čeho vybírat, stačí jen nelézt obchod, kde si budete moct tyto legíny koupit.

Podívejte se na legíny Lelosi Move. Vypadají opravdu krásně.

Dámské barevné legíny

I jednobarevné legíny patří mezi trendy oblečení. Nemusíte mít jen černé legíny, ale můžete zvolit i barevnou verzi. K módním barvám letos patří pastelové barvy (převážně barva mint - mátová barva). Rozhodně chybu neuděláte ani růžovou, oranžovou, fialovou nebo modrou. Skvělé barevné legíny se hodí k dalšímu barevnému oblečení (halenky, bundy, top). Můžete je kombinovat i s černým nebo bílým oblečením.

Lesklé legíny

Na lesklé legíny se také nemůže zapomenout. Ty si oblečte obzvláště, pokud jste extravagantní. Hodí se také na party nebo událost, na které chcete vyniknout. Na významné události se lesklé leginy moc nehodí. V obchodech se prodává mnoho barev a délek lesklých legín. I krátké legíny patří k těm módním doplňkům.

Legíny k šatům i k sukni

Legíny se hodí jak k šatům, sukni, tak i kraťasům nebo pod delší blůzu. Vyberte si legíny vzorované nebo barevné a ty spojte s dalším vhodným oblečením. Nebojte se experimentovat s barvami, které letos opravdu letí.

Legíny

Foto: asos.com

Punčochy se v zimě budou hodit
Krásné baleríny pro vaše nožky
Máte už novou jarní bundu?
Dámské sukně jsou nepostradatelné


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.