Dámské mokasíny 2012

Dámské mokasíny H&M

Móda se opět vrací a nyní to jsou dámské mokasíny. Pánové je nosí už delší dobu, ale dámy mají tuto příležitost až letos po dlouhé době. Stačí jen koupit tyto pohodlné boty, za které se už nemusíte stydět, protože jsou in. Mokasíny se skvěle hodí ke kalhotám, k sukním i šatům. Jsou to prostě ideální boty, ať si obléknete cokoliv. Módní obuv, která by neměla chybět ve vašem botníku, jsou právě mokasíny.

Černé nebo barevné mokasíny?

V roce 2012 jsou in barvy. Vybírejte z různých barev a ty pak kombinujte se sladěnou blůzou nebo kabátkem. Můžete také zůstat u klasické černé barvy. Kreativitě se vůbec meze nekladou. Takže ať už si vyberete černé, šedé, zelenkavé, červené či bílé mokasíny vždy to bude dobrá volba.

A co podpatek?

Dámské mokasíny nejsou jen klasické boty bez podpatku, ale i boty s podpatkem nebo s klínkem. Z mokasín se staly elegantní boty, které doopravdy frčí. Ležérní a pohodlné mokasíny se stávají hitem, na které byste neměla zapomenout. Vyberte si mokasíny s menším podpatkem nebo i bez něj, protože tento styl je in.

Skvělé módní kousky zakoupíte vašich oblíbených obchodech s obuví a módou. Vyberte si ty nejrozmanitější barvy s různými ozdobami jako jsou stužky, mašličky či další ozdůbky. Letos na jaře i v létě jsou v módě spíše boty bez podpatku nebo s malým podpatkem. Právě dámské mokasíny jsou skvělým zástupce bot v jarní sezóně.

Mokasíny Deichmann

Foto: hm.com, deichmann.com.
Podívejte se na:
Baleríny 2012
Plavky 2012
Tylová sukně
Converse tašky


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.