Módní doplňky, které letos musíte mít!

Šátky H&M

šátky

15.3.2013
Na výběr správných doplňků se často zapomíná, přitom to jsou ony, které doladí celý outfit. Věnujte jim tedy dostatečnou pozornost, když si je vybíráte v obchodech. Letošní móda je plná barev, cvočků, vzorů a zajímavých doplňků. Ponořte se i vy do módních prvků rok 2013.

Šátky jsou nutností

Jednobarevné šátky neonových i pastelových barev jsou stále v módě. Pokud raději chcete šátek se vzory - tak si můžete vybrat mezi květinovými, army, stínovanými i geometrickými vzory. Šátek se hodí jako doplněk do každého počasí, snad jen až na parné léto.

Cvočky oživí vaše doplňky

S cvočky se můžete setkat nejen na oblečení, ale i na doplňcích. Pěkně vypadají opasky, které jsou ozdobené cvočky či pyramidkami. Stejně tak jsou dobrou volbou šperky, boty i kabelky, které mají buď hojně, nebo jen spoře na sobě zlaté nebo stříbrné ozdoby.

Klasické kabelky nebo s cvočky?

Jak už bylo zmíněno, velkým trendem jsou cvočky a to i na kabelkách. Stříbrné a zlaté zdobení dodá kabelce doopravdy skvělý šmrnc. Navíc si ji můžete vzít snad ke každému oblečení - hodí se k elegantní oblečení i klasickému. Pokud ale chcete zůstat věrná klasice vyberte si zajímavé trendy kabelek na tento rok.

Sluneční brýle, které upoutají pozornost

Kulaté a silné obroučky různých barev byste rozhodně měla mít u sebe nejen v létě. Kromě kulatých se budou nosit i hranaté a protáhlé obroučky. Důležité je, aby byly brýle výrazné a měly zajímavou barvu.

Ozdoby do vlasů

Letošním trendem jsou čelenky do vlasů, které jsou ozdoby stříbrnými ozdobami. Stejně jako výrazné lesklé gumičky, které nádherně ozdobí vaše vlasy. Nezapomíná se ani na květy do vlasů a další různé drobnosti.

Šperky ve znamení extravagance

Pokud se vám nelíbí klasické šperky, tak se podívejte nabídku módních obchodů. Například H&M nabízí plno náhrdelníků, náušnic a náramků, které jsou doopravdy originální. Různé styly, barvy a často hlavní roli hrají cvočky, pyramidy, nýty... Určitě si něco pěkného vyberete.

Už víte, co si koupíte, abyste byla in?

Trendy doplňky H&M

brýle kabelky

trendy šperky cvočky nýty

Foto: hm.com

Doporučujeme také:
Oblečte si romantickou krajku
Kovové cvočky jsou in
Neonové oblečení pro odvážné


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.