Jarní trendy na rok 2013

Jarní trendy 2013

4.1.2013
Jaro už nám klepe na dveře a co říkáte na obměnu šatníku? V obchodech se začínají objevovat jarní trendy na rok 2013 a vy se na ně můžete podívat již nyní. Jaká móda letos poletí? Podívejte se na nové jarní trendy, které se vám určitě zalíbí.

Vzory všude okolo vás

Poslední rok se opět začínají vracet do módy vzory a nejsou ten jen pruhy a puntíky, ale i různé obrazce, kůže zvířat a geometrické vzory. Dobře vypadají různé kombinace bílé a černé. Chybu ale neuděláte ani barevnými kombinacemi. Důležité je, abyste v oblečení se vzory dobře vypadala a neztrácela se v nich.

Můžete vsadit i na romantické květiny

Pokud máte romantickou duši, vyberte si místo extravagantních obrazců oblečení s květinami. Vyberte si šaty nebo halenku s drobnými nebo s většími kvítky. Tato móda vás skvělé doplní, pokud máte ráda romantické trendy, tak se jedná o skvělou volbu. Šaty, blůzy a halenky s květinovými vzory vypadají velmi dobře, když se k tomu doplní přirozené líčení, budete vypadat kouzelně.

Peplum oblečení skvěle doplní váš outfit

Pokud raději chcete být na jaře elegantní, vyberte si peplum sukni, šaty nebo top. Zvolte ale vždy jen jeden peplum kousek, jinak by mohl být váš outfit převolánkovaný. Méně je někdy více než hodně a to u peplum rozhodně platí.

Nestyďte se za své slim nohy

Kalhoty, které jsou úzké nebo velmi úzké, jsou v módě již několik let a zůstane to tak i příští rok. Pokud máte štíhlé nohy, nebojte si obléknout slim kalhoty a legíny. Následně si vyberte svršek se vzory, květinami nebo peplum halenku. Při studenější počasí si oblečete jarní bundu. Zaručeně budete vypadat úžasně.

Vojenská móda

Vojenská móda nachází své místo v módních trendech i v roce 2013. Do jarní módy pronikají khaki barvy a army styl. Můžete si pořídit šortky, kalhoty, trička, bundy, batohy i čepice, ve kterých byste zapadla na bitevní pole. K tomu si obujte kozačky na platformě také ve vojenském stylu.

Jaké si tedy vyberete jarní trendy v tomto roce?

Úzké kalhoty - H&M

Vojenská móda

Foto: HM.com

Móda jaro 2013
Nákrčník
Mango - trendy oblečení


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.