Dámské kalhotové kostýmy plné elegance

Poslední dobou se prolíná pánská móda do dámského oblečení a to hlavně proto, že pánská móda vypadá skvěle a ženám sluší. Stačí jen připomenout košile, saka nebo kalhoty. A jde to ještě dál. Dámy, hledáte elegantní oblečení, kterým zaujmete? Vsaďte na dámské kalhotové kostýmy! I když původně tento styl oblečení byl určen pro muže, ženám perfektně padne.

Nebojte se kalhot

Ženy se obvykle zdráhají nosit kalhoty do práce nebo na akce typu svatba nebo pohovor. To ale vůbec nemusíte. Kalhotový kostým vypadá prostě skvěle. Spojení kalhot a saka vypadá velmi elegantně a hodí se snad všude. Nemusíte přitom mít kostýmek s proužky nebo kostkami, ale můžete si obléknout i něco ležérnějšího, v čem můžete vyrazit i na party.

Jaké jsou trendy?

U kalhotového kostýmku jsou podobné trendy jako u klasického dámského kostýmku. Oblíbená černá, šedá nebo hnědá barva jsou nestárnoucí klasikou, tak to platí všude. Kostým však může být i červený, modrý nebo zelený. Vybrat si můžete sako s dlouhými nebo 3/4 rukávy. Stejně jako se prodávají i kratší nohavice. Vesměs platí, že dobře padnoucí střih zvýrazní vaši postavu a dodá vám eleganci.

Kde můžete kalhotový kostýmek koupit?

Kalhotový dámský kostýmek můžete koupit nejen v obchodech s elegantní dámskou konfekcí, ale i v e-shopech (zde zde a zde). Oblíbené je vybrat zvlášť blejzr a zvlášť spodní část.

Líbí se vám kalhotové kostýmy?Foto: aboutyou.cz, orsay.com, zoot.cz

Podívejte se také na:
Victoria Secret plavky
Jarní trendy na tento rok
Trendy jarní bundy


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.