Letní kozačky 2012

Kozačky Deichmann

Kozačky nalezly své místo v botníku každé ženy, která se zajímá o módu, i v létě. Ovšem v tomto případě se jedná o letní kozačky. Tato obuv je velmi originální a hodí se ke každému oblečení. Letní kozačky jsou vyrobeny z různých materiálů jako je kůže, semiš nebo plátno. Stačí si jen vybrat z velkého množství modelů, které nabízejí obchody.
Letní kozačky 2012 se hodí jak k sukni a šatům, tak i ke kalhotám. Otevřená špička dodává kouzlo celému outfitu.

Při nákupu vybírejte obuv z prodyšného materiálu, je totiž velmi důležité, aby v létě noha mohla v obuvi dostatečně dýchat. Obzvláště, když je horko. Podle vašich lýtek zvolte vyšší kozačky nebo jen kotníkové kozačky. K širším lýtkům se hodí právě ty kotníkové. Kozačky by vždy měly ladit s vaší postavou. Stejně tak je to s vybíráním podpatku. Je lepší vybrat takový, ve kterém se cítíte dobře. Letošní léto 2012 bude plné pestrých barev a to týká i kozaček.

Letní kozačky na podpatku nebo bez?

Mezi nejoblíbenější obuv obecně patří boty na podpatku a to se týká i kozaček. Kozačky na podpatku krásně prodlouží vaše nohy a navíc vypadají svůdně. Ovšem ani letní kozačky bez podpatku nejsou k zahození, protože se v nich noha nebude tolik trápit. Navíc působí ležérněji a sportovněji.

Letní kozačky na klínku

Letní kozačky na klínku jsou velmi pohodlné. Při chůzi máte větší stabilitu, což při spěchu není na škodu. Klínek z korku, plastu nebo provázků je zaručeně in. Kozačky na klínu jsou univerzální, protože se hodí ke všemu oblečení.

Čekáte na výprodej?

Ve výprodeji pořídíte letní kozačky levně, ať už na klínu, na podpatku nebo letní kozačky na platformě. Výprodeje začínají ke konci letních prázdnin, tak jako vždy.

Kozačky Tamaris

Dollhouse

Foto: deichmann.de, tamaris.de, dollhouse.com.

Zimní kozačky 2012
Jarní bundy 2012
Móda jaro léto 2012
Letní šaty 2012
Dámské sukně


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.