Letní trendy

sukne31.7.2012
Letní měsíce jsou bezesporu nejžhavějším obdobím celého roku. Ale nespoléhejte na to, že jedna krátká sukně to zachrání. V kurzu jsou o mnoho odvážnější kousky, ve kterých můžete pořádně zaprorokovat a poškádlit mužské oko.

Mezi největší hity tohoto léta patří absence ramínek. Na co jsou potřeba? Návrháři zavalili obchody právě modely bez ramínek a to takřka na všech frontách – plavky, letní šaty, dámská a pánská trička, i topy. Kousky, které ramínky mít nemusí a nechají krásně vyniknout vašemu odhalenému krku a dekoltu. Bohužel, i zde je nutné být soudný k vlastním proporcím a vybírat tak, abychom si spíše neuškodili.

S příchodem jara se začaly ukazovat prvky 20. let minulého století. Glamour této doby je nezapomenutelný a to, jakým způsobem se dokázal přetavit do moderní podoby 21. století, je obdivuhodné. Byla by chyba ničím se neinspirovat. Například omračující hluboké výstřihy jsou pro léto jako stvořené.

Léto už je v plném proudu, a tak by nikomu neměly uniknout šortky (nebo spíše šortky s přívlastkem mini), které mají letos zelenou. Ve sportovní, ležérní i formální podobě můžete v klidu vyjít mezi lidi a dokázat, jak jste se během zimy potili v posilovně. Trendy minišortky totiž z velké části odhalují vaše stehna.

Pro dámy, které se nemohou rozhodnout, zda lákat nebo ne na vystavené tělo, jsou tu sexy průsvitné materiály. Ale pravdou je, že takový model vyřešil dilema nositelky za ni, těžko nelákat na outfit, pod kterým se rýsují ladné křivky ženského těla a vykukuje spodní prádlo.

Pravdou však zůstává, že léto si žádá štíhlá těla, no, teď už je jen na vás, zda máte to štěstí a váš metabolismus vás předbíhá, nebo zajdete do posilovny o něco častěji.

Kloboučky jsou zase v módě
Letní šaty v roce 2012 jsou barevné
Vybíráme letní boty
Punčochy


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.