Móda zima 2012/2013

Móda zima 2012 - H&M

móda zima 20126.10.2012
A už je to zase tady. Sice je teprve podzim, ale už teď je nejvyšší čas poohlédnout se po teplém a příjemném zimním oblečení. Podívejme se dnes společně na nejnovější zimní trendy roku 2012 a 2013, ať se vám lépe vybírá!

Panský styl si zamilujete

Novým zajímavým trendem zimy je pánský styl neboli maskulinní styl. Nemusí to být zrovna pánsky střižené sako, oblek nebo dokonce ženská kravata či motýlek, pokud se na tak extrovertní věc necítíte, ale zakasaná košile, rovně střižené kalhoty nebo obuv připomínající pánské polobotky mohou být zajímavým zpestřením šatníku a při vhodně zvolených doplňcích se určitě nemusíte obávat, že budete vypadat příliš mužsky.

Retrostyl se hlásí o slovo v trendech na zimu 2012-2013

I letos opět letí vintage tedy retrostyl. Tentokrát 70. léta s pletenými svetry s klasickými vzory, kterými se nedá nikdy nic zkazit, ale i elegantní 40. a 50. léta s krásnými kabáty, klobouky a sukněmi v áčkovém střihu. Někteří módní návrháři jdou ještě dál a vrací se k lesklému a okázalému baroku, ale i temné gotice.

Zapojte v zimě 2012 barvy a puntíky

Obvyklé zimní barvy jsou černá, hnědá, tmavé odstíny modré a fialové a zemité barvy, ale inspirujte se i sladkými barvami pozdního ovoce.
Temnější barvy a pošmourné počasí oživte veselými potisky, i v roce 2012 frčí puntíky, květiny či geometrické vzory.

Nezapomeňte na zimní kozačky

Co se týče obuvi, evergreenem jsou bezpochyby zimní kozačky. Pokud vám vadí, že vrstvy zimního oblečení zakrývají vaše přednosti, kozačky zvýrazní vaši ženskost. K této elegantní obuvi si můžete i přes zimu dovolit sukni nebo legíny.

Také letos na zimu je na výběr z různých střihů, typů a materiálů jako kůže, semiš, kožešinové zdobení, jezdecké holínky, severské vzory, kozačky s podpatky i bez nich.

Co si koupíte na sezónu zima 2012-2013?

Foto: hm.com
Podívejte se na:
Zimní boty 2012
Zimní kabáty 2012 jsou trendy
Zimní bundy 2012


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.