Reserved - trendy oblečení

Polská značka Reserved vznikla v podstatě teprve nedávno – v roce 2000. Dnes už však má přes 200 obchodů s rozšířením po celé Evropě a představuje nutnou zastávku během nakupovacího maratonu. V České republice je 17 poboček, kde můžete od hlavy až k patě obléknou jak sebe, tak svého muže a děti. Pokud nemáte prodejnu na dosah, využijte jejich eshop.

Pod značkou Reserved se skrývají kvalitní a módní oděvy, mnoho doplňků a kousků obuvi. Pro každý rok je dána příležitost novým začínajícím návrhářům, proto jsou kolekce Reserved vždy něčím ozvláštněné a ukazují cestu módy pro všechny a za dostupnou cenu. Garance originality není zaručena pouze tím, ale i relativně omezenou výrobní sérií.

Vychází také pravidelný katalog oblečení

Do prodejny Reserved se vyplatí „zabloudit“, ať sháníte cokoli. Často vás k nákupu přesvědčí katalog oblečení. V nabídce jsou formální kousky tlumených barev a střídmých střihů, ale i barevné šílenosti se spoustou potisků a (ne)přemrštěných aplikací. Z pestrých kolekcí stojí rozhodně za zmínku bundy Reserved všeho druhu, které si dozajista zamilujete. Kapuce, přestřižení, kapsy, barvy všeho druhu. Společnice na celý rok.

Klub Reserved

Pokud jste častou zákaznicí Reserved, zřiďte si zákaznickou kartu, tzv. Re Reserved nebo Renome, které vám přinesou mnoho výhod, slev a parádních nabídek, často určených právě jen pro držitelky klubové kartičky. A čím víc ušetříte, tím více toho můžete nakoupit. A to se vyplatí, obzvlášť když máte jistotu, že oblečená značkou Reserved nebudete v ulicích měst za šedou myšku.

Věřte, že obcházet Reserved bez povšimnutí se nevyplácí, ale pokud tak činíte, nevadí. Aspoň to ostatním nezkoupíte.

Prodejny Reserved

Prodejny této skvělé značky naleznete v těchto městech: Karlovy Vary, Plzeň, Praha, Liberec, Pardubice, Ostrava, Olomouc, Brno a Zlín. V některých městech je i více poboček, stačí se podívat do vašeho nákupního centra, zda se tam obchod Reserved nachází.

Foto: reserved.com
Podívejte se na:
Skvělé boty Lacoste
Vyberte si legíny
Plavky 2012
Tylová sukně je oblíbená nejen při tanci


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.