Šortky s vysokým pasem

šortky H&M

Dlouhé nebo těsné džíny nemají v letním počasí nejmenší šanci. Ze skříně vybírejte mnohem kratší a vzdušnější modely, které v teplém počasí hrají prim. Sukně jsou ženskou jistotou, podobně je to však i se šortkami. Pokud jste jejich fanynkou, zkuste to s aktuálním hitem – vysokým pasem a mini délkou.

Vysoký se pas se na poli dámské módy usadil už před několika lety a stále neomrzel. Dříve se však opíral spíše o eleganci, nyní se drží hlavně retro looku. Šortky jako z 90. let jsou absolutním hitem. Výborně vypadají na džínovině. Přes partie břicha nejsou tak moc upnuté jako klasické vysoké šortky například s dvouřadým knoflíkovým zapínáním, a tak v nich s klidem skryjete i to nějaké zimní kilo, které ne a ne shodit.

Všechno se ale neodehrává pouze v retro stylu. I elegantní modely tu stále mají své místo. Například s puky vypadají tyto šortky výborně k tričku nebo halence a jdou bez problému využít i na oficiální akci. Lodičky na nožky, kabelku do ruky a váš letní outfit nemá chybu.

K aktuálním šortkách s vysokým pasem ale patří i zkrácená délka, která z nich teprve dělá ten pravý trend. Ukažte nohy, no, nebojte se, že zrovna ty vaše nejsou tak úplně ukázkové. Kombinace vyššího sedu a kratičké délky hraje v optické prospěch nohou a dokonale je prodlužuje. A pokud navíc zvolíte boty na podpatku, máte vyhráno!

Co se týče materiálů, jasně vede džínovina, nicméně ani ta není pro parné dny ideální. Nedržte se proto křečovitě trendů a dbejte více na své pohodlí. Ve vzdušných modelech se budete cítit o mnoho příjemněji a věřte, že i váš pocit je součástí, jak vypadáte.

Foto: hm.com
Podívejte se na:
Legíny
Plavky 2012
Tylová sukně


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.