Vánoční móda

Vánoční móda H&M

10.12.2012
Trendy na zimu už nějakou dobu známe, co se ale letos bude nosit na různá vánoční setkání nebo rovnou pod stromeček?

Co si obléknout na Štědrý den?

Pro někoho jsou Vánoce den jako každý jiný a nepřevléká se ke stromečku, někdo však tento Štědrý večer považuje za výjimečnější den a přizpůsobuje tomu i své oblečení. Pokud mezi ně patříte, ale zároveň si chcete zachovat pohodlnost, zvolte kalhoty nebo sukni. Pokud se vám podaří je správně zkombinovat, určitě zaujmete u vánočního stolu.

Vánocům vládne především červená. Vyberte si úzké kalhoty této barvy, které jsou nejen vhodné, ale i zároveň komfortní. K nim je výhrou zvolit klasické pletené svetry s vánočními motivy, velmi častým je sob nebo stromeček, které v chladném večeru dostatečně zahřejí. Velmi pěknou kombinací je také černá sukně ke kolenům, zkombinovaná například s červeným rolákem.

Co na vánoční večírek?

Ve vánočním období se pořádá spoustu větších sešlostí, ať už se jedná o setkání všech příbuzných nebo vánoční firemní večírek. Na tyto události je třeba se nastrojit do něčeho jiného než kalhot a svetru.

Šaty jsou možností číslo jedna. Decentními koktejlkami rozhodně nic nezkazíte. Nejčastěji opět v barvě Vánoc, červené. Velmi elegantně působí psaníčko a další doplňky (včetně šperků) ve stříbrné, bílé a oblíbené zlaté, které jsou také barvami tohoto svátku. Dobrou volbou jsou také přiléhavé šaty až na zem, které se často vyskytují ve třpytivých variacích a udělají z vás královnu večera.

Do venkovních mrazů není vhodné vzít si k šatům bundu na lyže, ať je zima jakákoliv, ale spíše delší kabát. Trendy černý kabát se postará nejen o zahřátí, ale také zachová celkový elegantní dojem. Pokud koktejlky na vánoční večírek dosud nevlastníte, jsou k sehnání téměř všude, musíte ovšem zapátrat spíše v kolekcích na jaro, které se ale v mnoho obchodech nacházejí již teď.

A co vy, už víte, co si letos vezmete na sebe ke stromečku či na večírek?

Foto: hm.com
Podívejte se na:
Converse - trendy móda pro mladé
Zimní kozačky 2012
Móda zima 2012
Móda podzim zima 2012


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.