Zimní boty 2011

Tamaris

Uvažujete o pořízení nových zimních bot? Tak to máte zrovna nejvyšší čas na jejich výběr a koupi. Za chvíli budou na nás padat první sněhové vločky a pak je celkem pozdě přemýšlet o nákup zimních bot. Ale pokud to do té doby nestihnete, tak jiná možnost vám ani zbývat nebude.

Jaké budou v roce 2011 zimní boty in? Kozačky až nad kolena, po lýtka, kotníkové kozačky, polobotky, boty na zavazování, sněhule, pánské zimní boty... To vše si můžete pořídit na letošní zimu.

Oblíbená barva je černá a hnědá. Takže se jedná víceméně o klasiku. Barevnou obuví chybu také neuděláte, pokud se vám bude hodit ke zbytku oblečení, zejména k bundě nebo ke kabátu. Takže hnědé boty k hnědé bundě a černé boty k černé. Kombinovat obě dvě barvy se většinou moc nehodí.

Elegance i v zimě

Zimní boty s vysokým podpatkem se perfektně hodí k pleteným šatům a k zimní kabátu. Každá žena v této kombinaci vypadá velmi elegantně a slušivě.
Pokud chcete raději pohodlný styl zvolte kotníkové kozačky na menším podpatku, kalhoty a zimní bundu.
Pánové mohou zvolit černé boty s tmavými kalhotami a černou bundou. Pokud hledáte opravdu luxusní boty, tak zvolte značku Gucci.

Baťa

Deichmann

Deichmann

Deichmann

Deichmann

Foto: tamaris.de, bata.cz, deichmann.com.

Podívejte se také na:
Zimní kozačky 2011
Zimní obuv 2011
Móda podzim zima 2011
Podzimní bundy 2011
Podzimní boty 2011
Zimní bundy a kabáty 2011
Zimní vesty
Zimní bundy 2011


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.