Pietro Filipi

5.11.2012
Pietro Filipi je česká značka, která byla založena již v roce 1993. Možná vás překvapuje název značky, který nezní česky, ale jmenuje se tak kvůli inspiraci Itálií. Oblečení Pietro Filipi je elegantní a vkusné, hodí se tak nejen pro formální příležitost, ale i pro volný čas.

Chcete být originální, zkuste Pietro Filipi

Pokud nechcete mít oblečení, které má každý, poohlédněte se po značce Pietro Filipi. Jejich móda je vskutku originální a hlavně ji nemá každý. Tomu tak je hned ze dvou důvodů: tato móda se nemusí všem líbit a nejedná se o módu v nejnižší cenové relaci. Za každý pěkný kousek si musíte trošku připlatit na rozdíl od obchodů, které jsou určené pro mainstream (H&M, C&A,...).

Sledujte pravidelný katalog

Pokud chcete být in s touto českou značkou, sledujte pravidelný katalog. Najdete tam nejnovější trendy a módu za super cenu. Stejně tak se můžete přihlásit do Pietro Filipi klub. Stačí jen nakupovat a následně čerpat slevu podle utracené částky.

Co tak vyzkoušet outlet?

Pokud se vám zdá cena za oblečení vysoká, vyzkoušejte outlet. Oblečení je levnější až o desítky procent, stačí se jen navštívit prodejnu nebo se podívat na online shop. Tam můžete vybírat bundy, kabáty, halenky, mikiny, saka, svetry, kalhoty sukně, šaty, trika či doplňky.

Prodejny Pietro Filipi

Obchody naleznete nejen v Česku, ale i v dalších v dalších zemích Evropy a Asie. V Česku se nacházejí prodejny v těchto městech: Praha (Václavské nám., Palladium, Kotva, Flora, Fashion Aréna, Chodov, Arkády Pankrác, Nový Smíchov, Metropole, Letňany, Národní), Brno (Galerie Vaňkovka, Olympia), České Budějovice (IGY Centrum), Hradec Králové (Futurum), Liberec (Forum), Olomouc (Olympia), Ostrava (Avion, Futurum, Nová Karolina), Pardubice (AFI Palace), Písek (PF - Heydukova), Plzeň (Olympia, Plaza), Příbram (Skalka), Teplice (Olympia) a Znojmo (Freeport outlet). Seznam obchodů je platný k 5.11.2012.

Foto: pietro-filipi.com

Podívejte se také na:
Converse - trendy móda pro mladé
Značka F&F
Esprit
Rieker


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.