Terranova

oblečení9.11.2012
Terranova – místo snů pro všechny rebelky, které chtějí za každou cenu z českých ulic vystrnadit nudnou šeď, prozářit všemi barvami a být zatraceně trendy. Terranova znamená mladou, zábavnou a pestrobarevnou módu, která se nebojí téměř ničeho.

Italská značka - to je Terranova

Jedná se o italskou značku , která nabízí kromě dámské módy také spoustu doplňků, které většinou krásně ladí k právě nabízenému oblečení, a oblečky pro nejmenší.
Začátky značky Terranova se datují již k roku 1961, kdy Vittorio Tadei zahájil svou činnost v Itálii. Tehdy začal rozjíždět firmu s názvem Teddy. V roce 1988 již byla společnost Teddy natolik úspěšná, že založila další módní značku – Terranova. Křivka popularity nadále stoupá, a tak je nasnadě další krok. V roce 2005 se koncern opět rozrůstá – o značku Calliope, která přináší neotřelou italskou módu. Calliope je určena pro věkové kategorie 30 až 50 let (záleží však samozřejmě na vkusu zákazníka) a přináší oblečení pro muže i ženy s vytříbeným vkusem, kteří se chtějí oblékat pohodlně, přirozeně a zároveň ruku v ruce s nejmodernějšími trendy.

Terranova má skvělé oblečení pro teenagery

Obecně však Terranova spadá spíše do kategorie móda pro teenagery. Všechny ty výrazné barvy, výstřední střihy a ozdoby, roztomilé volánky, minisukně a šortky tak krátké, jak si jen dovedete představit, koketní mašle, tolik lesklých materiálů a třpytivých doplňků, to je to pravé, co mladí hledají.

Obchody Terranova

Jediné minus, které mezi pozitivy o tomto obchodu bije do očí, je relativně malá dostupnost, prakticky v jen pár velkých městech. Obchody Terranova naleznete v těchto městech: Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Pardubice, Liberec, Zlín, Znojmo, Karlovy Vary, Hradec Králové.

Foto: terranovastyle.com

Podívejte se také na:
Alpine Pro
Pietro Filipi
Converse - trendy móda pro mladé
Henna na vlasy


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.