Marks & Spencer

Oblečení M&S

18.1.2013
Marks & Spencer je módní značka, která byla založena již v roce 1984 ve Velké Británii a byla pojmenována po zakladateli a jeho společníkovi. Kromě toho, že vyrábí trendy oblečení, naleznete v jejich obchodech i potraviny a doplňky. Marks and Spencer má ve světě módy velmi pevnou pozici kvůli kvalitní a nápadité módě.

Co nabízí Marks and Spencer?

Když vstoupíte do obchodu Marks and Spencer, uvidíte pěkně nachystané oblečení ve velké prostorné prodejně. Prodejna je rozdělená na různá oddělení (dámské, pánské a dětské oblečení, spodní prádlo, kosmetika, potraviny, pekárna, mražené potraviny, bytové doplňky, Coffee to go). Čím větší je prodejna, tím více má oddělení. Tradičně všechna oddělení naleznete v některých prodejnách v Praze. Jídlo z Marks and Spencer je velmi vyhledávané kvůli chuti a kvalitě.

Móda v Marks & Spencer vždy zahrnuje nejnovější trendy. Koupíte tam vše, co potřebujete. Vždy tam naleznete několik kolekcí, přičemž je každá určena pro jiný styl. Díky rozmanitosti nabídky si tak určitě vyberete. Pořídíte tam halenky, trička, topy, kalhoty, legíny, sukně, šaty, bundy, kabáty, saka, plavky, pyžama... V sekci spodní prádlo se nacházejí podprsenky i s netradičními velikostmi.

Pravidelné akce a výprodeje

Marks & Spencer nabízí pravidelné akce. Často se jedná o různé slevy na druhý kus oblečení, něco zdarma nebo kupón nad určitou útratu. Důležité je pravidelně sledovat a pak nakupovat.
Samozřejmostí je i sezónní výprodej, při které módní kousky pořídíte mnohem levněji.

Prodejny M & S

V Česku se nachází několik prodejen M&S, ovšem ne všechny mají kromě dámské a pánské módy, spodního prádla a kosmetiky pekárnu, potraviny nebo mražené zboží. Uvádíme proto seznam prodejen i s těmito odděleními, který je platný k 18.1.2013.

Praha - Palladium (potraviny, pekárna, mražené potraviny), Melantrich (potr., pek., mraž. potr., kavárna), OC Chodov (potr., pek., mraž. potr., bytové doplňky), OC Budějovická (potr., pek., mraž. potr., coffee to go), OC Letnǎny (potr., kavárna), OC Nový Smíchov (potraviny, pekárna, mražené potr.), OC Zlíčín, Galerie Fénix (potraviny, pekárna, coffee to go), Galerie Harfa
Brno - Olympia (potr., byt. doplňky), Campus Square
Karlovy Vary - Varyáda
České Budějovice - Lannova třída 18 (potr. + pek.)
Jihlava - City Park
Liberec - Nisa (potr.)
Ostrava - Avion Shopping Park (potr.), OC Forum Karolina (potr.)
Plzeň - Olympia
Ústí nad Labem - Mírové nám. 29-30

Máte rádi nakupování v Marks&Spencer?

Foto: www.marks-and-spencer.cz

Terranova oblečení
Alpine Pro
Pietro Filipi
Converse - trendy móda pro mladé


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.