Oblečte si romantickou krajku

Krajka Lindex 2013

krajka oblečení

2.3.2013
Jaro je již na spadnutí a konečně odhodíme bundy a kabáty. Oblékneme si jarní bundičku s lehčím oblečením. Pokud vás nudí neonové oblečení nebo originální metalové barvy, vsaďte na změnu. Oblíbená a nikdy nestárnoucí krajka je zpět.

Něžná a romantická krajka se objevuje v módních kolekcích mnoha módních značek. Krajka se nachází na šatech, sukních či halenkách v různých barvách. Stačí si jen vybrat to, co se vám líbí. Důležité je, abyste k tomuto krajkovanému oblečení zvolila vhodný doplněk a přiměřené líčení.

Zajímavé barvy vás oživí

Nebojte se experimentování, protože si nemusíte vybrat mezi černou a světlou barvou, ale klidně zvolte červenou, modrou nebo žlutou krajku. Každá z nich vypadá úžasně. Krajkované legíny, šaty, topy i halenky vám zaručeně budou slušet. K tomu vhodně zvolte líčení a obuv ve sladěné barvě.

Krajka se skvěle hodí na romantickou večeři...

Pokud jste byla pozvána večeři nebo rande a váháte, co si obléknout, zvolte krajku. Romantické oblečení ve spojení s romantickým místem udělají své a zaručeně to přispěje k atmosféře. V něžných barvách, které doplníte elegantní černou, rozhodně nic nezkazíte.

Krajkou nikdy nic nezkazíte

I když se chystáte do školy nebo práce, tak i tam se hodí oblečení s krajkou (rozhodně to není pouze záležitostí romantických večeří). Důležitý je také zbytek oblečení. Pokud si obléknete krajkované šaty a k tomu lodičky, bude se jednat o perfektní look třeba do práce.

Líbí se vám oblečení s krajkou?

Krajkované oblečení Mango

krajkované oblečení

Foto: lindex.cz, mango.com

Kovové cvočky jsou in
Jaro plné barev
Neonové oblečení pro odvážné


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.