Šatník v tónu podzimu 2012

Kalhoty H&M

21.9.2012
Bezkonkurenční vzhled je pro nás přímo povinností. Každá z nás chce vypadat skvěle. Máme pro vás pár tipů, jak toho docílit na podzim 2012.

Vyjděte z davu i v podzimní sluníčku se snažte zachovat nápaditost a originalitu. Přinášíme vám podzimní paletu barev, které čeká jen na vás, až ji ukořistíte.

Tipem pro letošní podzim jsou trička s volánky, dlouhé šály s atraktivními třásněmi, džínové bundy, nabírané tylové sukně, kalhoty s vyšším pasem a kratšími nohavicemi a v neposlední řadě návleky na boty.

V dnešní době již moc nezáleží na tom, co vše na sobě máte, protože nová móda se vždy vrací ke staré a častokrát vidíte po ulicích ženy, které oprášily ze svého šatníku starou halenku a dnes v tom „honí“ parádu.

Odstíny podzimu jsou hřejivé barvy. Brunetkám doporučujeme červenou barvu v kombinaci se žlutou, vyniknete, a zároveň skvěle zapadnete do podzimního stylu. Jako jediná, brunetka, zabodujete s květinou ve vlasech. Zkuste náš tip a uvidíte, že uspějete.

Fosforová růžová pro blondýnky v letošním roce nebude mít místo, ale pokud se ani tak růžové nechcete vzdát, zvolte jiný odstín. Taková starorůžová na podzim oživí váš styl, a přesto stále budete dámou dne. Vsaďte na mahagonově hnědou či khaki barvu.

Zrzky jsou jako stvořené pro podzimní období. Ohnivé ryšavé vlasy vždy vyniknou v jiskřivě oranžových nebo zelených barvách. Zelená je symbol klidu a míru, divoké zrzky s kombinaci se zelenou kompenzují svůj temperament a vždy jsou královsky vítány.

Změna šatníku úzce souvisí se změnou účesu! Jdete do toho také?
Buďte krásná a okouzlující za každých okolností. Podzim vám dává úžasnou příležitost.

Foto: hm.com
Podívejte se na:
Podzimní kabáty 2012
Skvělé boty Lacoste
Vyberte si legíny


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.