Tom Tailor

3.12.2012
Tom Tailor je módní značka známá především v Evropě, která nabízí pánské, dámské i dětské oblečení.
Firma Tom Tailor byla založena již v roce 1962 v německém Hamburgu, kde má dodnes své sídlo. Postupně začala rozšiřovat svůj řetězec i nabízené zboží a dnes ji najdeme téměř po celé Evropě, převážně v německy mluvících zemích, Beneluxu, Rusku a Francii.

Co Tom Tailor prodává?

Obchody Tom Tailor jsou rozdělené do pěti hlavních sekcí, přičemž dvě jsou pánské, dvě dámské a jedna dětská. Pro každou z nich je navrhováno a prodáváno dvanáct kolekcí ročně, což zaručuje opravdu veliký výběr jakéhokoliv kvalitního oblečení pro každou sezónu, ať už si přejete něco elegantnějšího či sportovního. Kolekce obsahují kromě oblečení také kozačky, boty do každého počasí, kabelky a tašky, hodinky či parfémy a kosmetiku pro ženy i muže. Výrobky se řadí do střední cenové kategorie, takže nejsou úplně nejlevnější, jejich vyšší cena ale odpovídá kvalitě.

Kde jsou obchody?

V České republice najdeme prodejny Tom Tailor v těchto městech: Praha (Palladium, OC Letňany, OC Chodov) a Brno (Vaňkovka, Olympia). Na internetu si lze prohlédnout stránky Tom Tailor, kde se objevují fotky a videa z nejnovějších kolekcí. Tom Tailor nabízí zákaznické karty, které lze získat při nákupu v hodnotě pěti tisíc korun. Oficiální internetový obchod je k dispozici bohužel pouze pro několik zemí, mezi něž zatím nepatříme. Společnost má i oficiální fanouškovské facebookové stránky Tom Tailor, které jsou v němčině. Zde naleznete spoustu módních tipů, trendů. V letošním roce slaví firma padesáté narozeniny a dárky rozdává, na facebooku i twitteru tak najdete spoustu možností zapojit se do soutěží o zajímavé ceny.

Nachází se i ve vaší skříni nějaký kousek od značky Tom Tailor?

Foto: tom-tailor.com

Podívejte se také na:
Converse - trendy móda pro mladé
Značka F&F
Esprit
Rieker


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.