C&A móda

Šátky C&A

Značka C&A byla založena již v roce 1841 v Nizozemí. Nyní se obchody C&A nacházejí po celém světě. Vy můžete koupit trendy módu i u nás. V „CA“ můžete nalézt značky Yessica, Angelo Litrico, Westbury, Canda, Clockhouse, Palomino, Baby Club,… Móda se dá koupit i online, ale bohužel zatím ne v Česku.

C a A móda pro všechny

Móda C a A je dostupná pro všechny a to nejen z důvodu, že je u nás hodně prodejen, ale také kvůli tomu, že se jedná o levnou módu. Můžete si pořídit blůzy, košile, tuniky, šaty, sukně, kalhoty, džíny, bundy, plavky, podprsenky, boxerky, doplňky,… C a A je skvělá značka, která se vám bude líbit.

C&A oblečení, které je trendy

Trendy oblečení od C&A patří mezi nejoblíbenější módní kousky u nás. Můžete tam koupit dámské, pánské a dětské oblečení, které je navrženo podle posledních módních trendů. Stačí jen navštívit obchod a můžete vybírat podle toho, co se vám líbí. Nezapomíná se ani na spodní prádlo a plavky.

C&A - pravidelný akční katalog

Sledujte C&A a jejich katalog, kde naleznete módu za skvělou cenu. Katalog vychází vždy s novou sezónou. Můžete ho nalézt ve vaší schránce nebo na prodejně.

Obchody s módou C a A

C&A má v Česku mnoho obchodů, které se nacházejí ve všech větších městech. Podívejte se na seznam prodejen C a A (platný k 3.5.2012):
Brno (OC Olympia, OC Velký Špalíček, Galerie Vaňkovka), České Budějovice (Mercury Centrum, NC Géčko), Chomutov (City Center), Hradec Králové (OC Futurum), Jihlava (City Park), Karviná (Hypernova), Kladno (Shopping Jih), Liberec (OC Fórum, OC Géčko, OC Nisa), Mladá Boleslav (Bondy Centrum), Most (Central Most), Olomouc (OC Olympia), Opava (OC Opava), Ostrava (Forum Nová Karolina, Avion Shopping Park, OC Futurum), Pardubice (OC Pyramida), Plzeň (OC Olympia, OC Plzeň), Praha (Václavské nám. 33, Palladium, Centrum Chodov, DBK Budějovická, Novodvorská Plaza, OC Nový Smíchov, Metropole Zličín, Centrum Černý Most, OC Letňany, Galerie Harfa), Tábor (Stop.Shop), Teplice (OC Olympia), Třebíč (Stop.Shop), Ústí nad Labem (Fórum), Zlín (OC Centro).

C&A

C a A šaty

Foto: c-and-a.com

Podívejte se také na:
Tally Weijl
Louis Vuitton šátek
Boty Lacoste
Zara
HM oblečení


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.