Dámské kalhoty 2012

Kalhoty H&M

Málem se již stávalo pravidlem, že dámské kalhoty mají být jen černé, šedé či tmavě modré. Je pravda, že na oficiální příležitosti nebo do některých zaměstnání jsou tyto barvy pořád tou správnou volbou. Avšak pro jiné příležitosti nakupujte dámské kalhoty podle nejnovější módy. Letos budou in kalhoty, které jsou barevné. Jednobarevné legíny, kalhoty i džíny budou letos to pravé ořechové. Zelené, červené, hnědé i růžové kalhoty naleznete v nabídce obchodů. Nohavice v různých odstínech vnáší plno pozitivní energie okolo vás.

Kalhoty jaro 2012

Jarní kolekce v obchodech již na vás čekají a přinášejí krásné módní kousky. Mají společnou jednu věc, která je ovšem zásadní. Letos budou v módě barvy. S tím souvisí i barva kalhot, která bude velmi výrazná.

Nudná modrá barva džínsů a tmavá barva kalhot bude vystřídána krasnými zářivými barvami. Zářivé barvy v různých odstínech skvěle ozdobí váš outfit. Neonová barva kalhot s tmavší nebo červenou blůzou bude vypadat skvěle. Stačí si vybrat jen vaši oblíbenou barvu a vybrat si v ní kalhoty. Chybu neuděláte, protože barvy jsou na jaře 2012 in.

Móda na jaro a léto 2012 mají jednu společnou věc a tou jsou právě zářivé barvy.
Kalhoty, blůzy, šátky, sukně,… budou plné barev. Pokud si pastelové nebo zářivé barvy nevyberete, tak jsou ještě k mání květinové a abstraktní potisky.

Kalhoty Lindex

Foto: hm.com, lindex.com.
Podívejte se na:
Legíny
Plavky 2012
Tylová sukně
Jarní bundy 2012
Converse tašky


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.