Džínová sukně

sukneDžínová sukně se hodí ke všem stylům oblékání. Je možné využít ji pro nespočet různých příležitostí a nosit takřka během celého roku. Řeč je o džínové sukni, která se v žebříčku nejoblíbenějších kousků šatníku drží již několik desetiletí. Patří právě k tomu oblečení, které nikdy nezestárne. Riflová sukně prošla několika obměnami, ale vždy je tu.

Vzhledem k tomu, že styl minisukní se stále těší velké pozornosti, ne každá žena si může džínovou sukni dovolit. Ne všechny mají krásně dlouhé a štíhlé nohy, i tak se sukní vzdávat nemusí. Stačí sáhnout po některém z delších typů, vhodně zkombinovat s dalšími doplňky a skvělý outfit je na světě. Ženy, kterým výběr ztěžují jejich oblejší křivky, pomůže v maskování zavinovací model, který je k nositelčiným proporcím velmi lichotivý. A vzhledem ke stále se rozšiřující škále použitých materiálů, mohou vybírat od pevnější po pohodlnou strečovou džínovinu. Další možností jak zůstat věrná džínové sukni a zbytečně neupozorňovat na své nedostatky je tzv. áčková sukně.

Džínová sukně není primárně určena pro tento střih, nicméně se osvědčila. Pokud si vyhlédnete propínací model a budou vás zdobit veselé knoflíky nebo zipy, budete nepřehlédnutelná.
Jestli máte chuť a odvahu se od ostatních trochu odlišit, nechte se zlákat množstvím barevných džínových variací. Je to vítaná změna, která přišla již před několika lety na poli kalhot. Tento rok jsou nejvíce IN výrazné barvy jako červená, královská modrá a nepřehlédnutelné takřka svítivé odstíny. Uvidíte, že veselou změnu ocení téměř všichni!

Univerzální sukně se hodí ke všemu

Nespornou výhodou džínové sukně je její univerzálnost. Uplatní se jak ve sportovním šatníku, tak jde povýšit na vesměs elegantní záležitost. Právě proto se k sukni hodí široká škála bot. Je jen na vás, v jakém duchu pojmete svou výslednou vizáž. Láká vás sofistikovaný look? Zvolte polobotky v pánském stylu. Chystáte se na rockový koncert? Vyzkoušejte kozačky v kombinaci s koženou bundou. Teploty stoupají a léto se hlásí o slovo? Vytáhněte balerínky nebo plátěnky. Velmi populární je také na první pohled neladící obuv ve vojenském stylu, kterou ocení hlavně muži. Možností je zkrátka dost, stačí si jen vybrat, co si k džínové sukni obléknete.

Kloboučky jsou zase v módě
Letní šaty v roce 2012 jsou barevné
Vybíráme letní boty
Punčochy


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.